internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 17

Новації у законодавстві

 

Боржники-аліментщики віднині отримають значні обмеження за свою безвідповідальну поведінку. Так, 06 лютого поточного року, вступив в дію закон про посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

На початку січня Президент України підписав цей закон, який дозволить зменшити заборгованість зі сплати аліментів, а також забезпечить належне утримання осіб, які отримують аліменти.

Що загрожує аліментнику: до боржників, які мають заборгованості у сплаті аліментів за 6 місяців чи більше, відтепер згідно закону можуть застосовувати різні види покарань:

– позбавлення права виїзду за кордон до ліквідації заборгованості;

– вилучення прав на керування транспортним засобом;

– обмеження права користування вогнепальною, мисливською чи пневматичною зброєю;

– суспільно корисні роботи.

За тим же самим законом мінімальний розмір аліментів на одну дитину зріс з 30% до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Нагадаю, з 01 грудня 2017 року прожитковий мінімум становить: для дітей віком до 6 років – 1492 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 1860 гривень. Спосіб стягнення аліментів визначає той з батьків, з ким проживає дитина. У документі також зазначено, що аліменти є власністю дитини, а той з батьків, на ім’я кого вони виплачуються, розпоряджається аліментами виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини.

Крім того, у Міністерстві юстиції презентували публічний реєстр боржників аліментів. До цієї «дошки ганьби» потраплятиме інформація щодо кожного без винятку неплатника аліментів, в адресу якого відкрито судове провадження по несплаті аліментів більше 3 місяців.

 

Прокурор Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури                                         Д.Мирошниченко

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.