buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Наводимо лад на подвір’ях та вулицях.

До Великодніх свят депутат міської ради Людмила Шуба організувала  та  провела весняну толоку. Таку практику місцевий обранець на своєму окрузі запровадив ще  5 років тому. Традиційно,  депутат  допомагає мешканцям матеріалами та інвентарем, працює разом з жителями вулиці.Для впорядкування територій на своєму виборчому окрузі була оголошена ТОЛОКА, на яку  відгукнулися   майже всі жителі  вулиць.
Мешканці вулиць  Привокзальна Слобідка та 8 Березня  з гордістю показують свої прилеглі території біля подвір’я. Тут спільно наводили лад майже ,і результат того вартий: охайна територія, пофарбовані гойдалки, встановлені нові лавочки, а на клумбах – квіти.

На допомогу з вивезення сміття відгукнулися працівники КП»Богодухівжитло»