Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

27 травня 2020 року заступником Богодухівського міського голови Ольгою Мальованою проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти з питання відновлення діяльності закладів дошкільної освіти міста. Участь у нараді взяв виконуючий обо’вязки начальника Богодухівського районного управління держпродспоживслужби Олександр Повойко. В ході наради були висвітлені і обговорені питання,  що регламентують поетапне  відновлення  роботи закладів дошкільної освіти з урахуванням потреб населення, забезпечення  належних умов роботи на період карантину з урахуванням вимог санітарного законодавства, також до відома керівників було доведено ряд нормативно-правових документів з питань дошкільної освіти.