Нарада квартальних в міській раді

8 квітня  2013 року відбулася нарада з квартальними міської ради , на якій були розглянуто низку питань: проведення в місті щорічної акції «За чисте довкілля», дотримання Правил благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради, організація виконання Постанови кабінету Міністрів України від 23.04.2012 року в  частині нарахування бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби ,тощо. В нараді взяли участь  міський голова Олексенко Н.І.,заступник міського голови Коваленко І.В., керуючий справами Щербак А.М., начальник сектору дільничних інспекторів міліції, спеціалісти міської ради.