internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 10

Нарада квартальних в міській раді

13.04.2018 у приміщенні Богодухівської міської ради відбулася робоча зустріч квартальних міста з керівництвом міської ради, в особі Ворвуля В.В.,заступника міського голови , Щербак А.М. , керуючого справами виконавчого комітету та Дубинки С.М. -начальника КП «Богодухівжитло». На початку заступник міського голови подякував квартальним за важку та часто невдячну працю. Володимир Володимирович зазначив, що міська влада завжди підтримувала та готова і надалі допомагати у вирішенні будь-яких питань.
Спілкуючись з присутніми,  він нагадав, що наразі триває місячник із благоустрою та запросив мешканців приватного сектору взяти у ньому активну участь.
Грейдерування приватного сектору, зазначив заступник, повинно відбуватися у тісній співпраці з   квартальними, які будуть контролювати ці  роботи.   начальник КП «Богодухівжитло» зупинився на основних питаннях, які стосуються приватного сектору. Зокрема, він зазначив, що   після суботників при необхідності у вивезенні сміття спецтранспорт можна замовити через    комунальне підприємство.  

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.