buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Нарада квартальних в міській раді

13.04.2018 у приміщенні Богодухівської міської ради відбулася робоча зустріч квартальних міста з керівництвом міської ради, в особі Ворвуля В.В.,заступника міського голови , Щербак А.М. , керуючого справами виконавчого комітету та Дубинки С.М. -начальника КП «Богодухівжитло». На початку заступник міського голови подякував квартальним за важку та часто невдячну працю. Володимир Володимирович зазначив, що міська влада завжди підтримувала та готова і надалі допомагати у вирішенні будь-яких питань.
Спілкуючись з присутніми,  він нагадав, що наразі триває місячник із благоустрою та запросив мешканців приватного сектору взяти у ньому активну участь.
Грейдерування приватного сектору, зазначив заступник, повинно відбуватися у тісній співпраці з   квартальними, які будуть контролювати ці  роботи.   начальник КП «Богодухівжитло» зупинився на основних питаннях, які стосуються приватного сектору. Зокрема, він зазначив, що   після суботників при необхідності у вивезенні сміття спецтранспорт можна замовити через    комунальне підприємство.