buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Наповнення бюджету – один з пріоритетів роботи органів прокуратури.

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво по кримінальному провадженню розпочатому за фактом самовільного зайняття земельних ділянок запасу на території Кленівської сільської ради Богодухівського району Харківської області.

Так було встановлено, що в с. Мерло земельні ділянки запасу, що розташовані за межами населеного пункту Кленівської сільської ради, були оброблені та засіяні сільськогосподарськими культурами.

Згідно Ухвал слідчого судді Богодухівського районного суду  накладено арешт на врожай та частину вказаних земельних ділянок.

В подальшому зібраний з арештованих земельних ділянок врожай було передано до органів фіскальної служби, якою в грудні 2017 року проведено його реалізацію та направлено кошти в сумі 20 тис. грн. до бюджету Кленівської сільської ради.

Заступник керівника Дергачівської

місцевої прокуратури

молодший радник юстиції            оригінал підписано     О.Кушнаренко