На Харківщині за останню добу підтверджено 49 випадків захворювання на COVID-19

Це дані станом на 09:30 27 квітня. Хвороба виявлена у жителів міста Харків, Зміївського, Лозівського та Богодухівського районів.

”Наймолодшій захворілій – усього 2 роки. Дівчинка перебуває на самоізоляції окремо від мами (в якої підтверджений COVID-19). Дитина — під наглядом педіатра, стан задовільний, скарг немає”, — повідомляє голова ХОДА Олексій Кучер.

Усього з підтверджених випадків 85 осіб госпіталізовано, 94 — на самоізоляції. Двоє госпіталізованих хворих підключені до апаратів ШВЛ.

Серед осіб з підозрою 97 госпіталізовано, 23 — на самоізоляції.

Захворіло ще 3 військовослужбовців – усі госпіталізовані.

За останню добу двоє людей з підтвердженим коронавірусом померли – харків’яни 37 та 68 років. В обидва були супутні захворювання, зокрема — токсичний гепатит.

Серед хворих — 53 медики (і медичні сестри, і санітари, і лікарі) – працівники Харківської міської клінічної лікарні №13, Обласної клінічної лікарні, Центру екстреної невідкладної допомоги та медицини катастроф, Харківської міської поліклініки №25, Валківської ЦРЛ, Ізюмської ЦМЛ Піщанської Богоматері, Зміївської ЦРЛ, туберкульозного санаторію Володимирський, Інституту патології хребта та суглобів ім. Сітенко, Обласної психіатричної лікарні № 1, Вовчанської ЦРЛ, Харківської міської поліклініки №21, Харківської міської клінічної дитячої лікарні №16, Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, МКБЛ №25 ХМР.

Отже, за весь період реєстрації в Харківській області зафіксовано 407 підозр на COVID-19, з них:

- 196 випадків підтверджено;
- 91 випадок спростовано;
- 15 людей одужало;
- 4 людини померло.

Джерело інформації: cайт Харківської обласної державної адміністрації