На Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 246 осіб

Зокрема, захворювання виявили у 171 жителя міста Харкова.
Також діагноз встановили 18 жителям Первомайського району, 10 — Чугуївського району, 9 — Ізюмського району, по 7 жителів – з Великобурлуцького та Куп’янського районів, по 4 жителі — з Харківського та Барвінківського, по 3 жителі – з Шевченківського, Краснокутського, по 2 жителі – з Нововодолазького, Балаклійського, Богодухівського та по одному жителю — у Золочівському, Сахновщинському, Лозівському районах та м. Люботині.

Такі дані станом на 9:00 28 серпня повідомили у Харківському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Усього по області зареєстровано 8446 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 3126 хворих одужало, 198 померло. Спростовано діагноз у 1852 осіб. Залишаються під підозрою 24 особи.

Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації