На виздному семінарі-практикумі

14 червня 2013року Богодухівський міський голова Н.І. Олексенко взяла участь  кущовому семінарі-практикумі  для керівників місцевих рад  області, що відбувся у Валках .    На семінарі були присутні : перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, народний депутат України Олександр Біловол, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевої самоврядності Харківської області Микола Тітов. Відкриваючи роботу семінару, Олена Олешко підкреслила, що практика проведення подібних заходів має позитивний результат, адже тут обговорюються питання діяльності місцевої самоврядності, вносяться пропозиції за рішенням широкого круга проблем, і виступила з ініціативою продовжити такі зустрічі в другому півріччі.  В ході  кущового семінару розглядалися питання, що стосуються земельного законодавства, нового порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно, участі територіальних громад в програмах, конкурсах, грантах, направлених на розвиток місцевого самоврядування ,норм антикорупційного законодавства. Підводячи підсумки роботи семінару, Микола Тітов призвав присутніх до 25 червня поточного року підготувати свої пропозиції за рішенням питань, зокрема, по вживанню антикорупційного законодавства, земельного законодавства, які піднімалися в ході семінару.