buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 46

На сесії міської ради

21 квітня цього року відбулося пленарне засідання 17  чергової сесії міської ради 7 скликання.  Вже традиційно, перед початком формування порядку денного, депутати заслухали інформацію міської ради про проведену роботу.   Виступили представники територіальної громади , які від імені мешканців та голів усіх  ОСББ подякували  депутатам , міському голові, за проявлену ініціативу щодо встановлення нових елементів для дитячих майданчиків , проведення Днів довкілля та облаштування прилеглої території на міському цвинтарі.

 Головував на сесії міський голова Микола Голуб. На пленарному засіданні із 26 діючих депутатів було зареєстровано 21.(відсутні: Каплуновський О.О., Говоруха В.М., Шуба Л.А., Аліксейчик М.В., Смірнов Р.Ю.)

 З першого питання «Про  виконання Комплексної програми соціального захисту населення » доповідала заступник міського голови  О.Мальована.

 Активну позицію у цьому питанні висловила   депутат  Рогинська Л.І., яка у своєму виступі наголосила на необхідності прийняття змін до вищезгаданої програми

Після обговорення вищезгаданий проект рішення був підтриманий 21 депутатами міської ради.

З наступного питання « Про стан роботи з оптимізації  КП » БОГОДУХІВВОДА»інформував  начальник  комунального підприємства  Слєсарєв В.В., який досконало довів до відома присутніх про роботу підприємства та необхідність підвищення тарифів на послуги, які надаються населенню.

Ключовими на порядку денному сесії буди бюджетні питання. Депутати внесли зміни та доповнення до бюджету міста Богодухова на 2017 рік. Стосовно земельни питань доповідав  провідний спеціаліст Володимир Лобойко.  Загалом під час пленарного засідання депутати розглянули майже 40 питань. За підсумками роботи чергової сесії ухвалено відповідні рішення. (з результатами голосування можна ознайомитися на сайті міської ради).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.