На прийомі у міського голови

Під час прийому у міського голови
інвалід по зору Л.І. Діковський

Міський голова Н.Олексенко  провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього разу  до міського голови звернувся інвалід 1 групи  Діковський Л.І. за роз’ясненнями щодо виплати пільг з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива, згідно  з рішенням ХХVIII сесії VI скликання Богодухівської міської ради від 18.01.2013 року №1169–VI. Наталія Іванівна разом з головним бухгалтером міської ради Дереведмедь Т.В. надали відповідні та вичерпні  роз’яснення з даного питання.