internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 46

На прийомі у міського голови

Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян.

Щопонеділка 3 10.00 до 12.00 до міського голови Богодухова на особистий прийом звертається багато   жителів. Не був і винятком понеділок ,04 вересня, на особистий прийом прийшло більше 20 громадян.

Традиційно звернення жителів міста стосувалися широкого спектру питань. Зокрема, богодухівці  акцентували увагу на необхідності благоустрою ряду прибудинкових територій, упорядкування міжбудинкових проїздів. Просили жителі допомоги у проведенні ремонту багатоквартирних будинків, які руйнуються через надмірну вологість.

Ряд  громадян звернулись з проханням надати допомогу у встановленні теплових лічильників. Також було піднято питання щодо  впорядкування дороги до цвинтаря в с. Паляничники. 

Серед питань, з якими прийшли до Миколи Вікторовича жителі міста, було чимало таких, що стосувалися вирішення житлових і земельних проблем, надання матеріальної допомоги та інших питань.

Всім громадянам, які звернулися до міського голови, надано роз’яснення. Відповідним службам  були дані доручення щодо їх вирішення.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.