buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

На прийомі у міського голови

Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян.

Щопонеділка 3 10.00 до 12.00 до міського голови Богодухова на особистий прийом звертається багато   жителів. Не був і винятком понеділок ,04 вересня, на особистий прийом прийшло більше 20 громадян.

Традиційно звернення жителів міста стосувалися широкого спектру питань. Зокрема, богодухівці  акцентували увагу на необхідності благоустрою ряду прибудинкових територій, упорядкування міжбудинкових проїздів. Просили жителі допомоги у проведенні ремонту багатоквартирних будинків, які руйнуються через надмірну вологість.

Ряд  громадян звернулись з проханням надати допомогу у встановленні теплових лічильників. Також було піднято питання щодо  впорядкування дороги до цвинтаря в с. Паляничники.

Серед питань, з якими прийшли до Миколи Вікторовича жителі міста, було чимало таких, що стосувалися вирішення житлових і земельних проблем, надання матеріальної допомоги та інших питань.

Всім громадянам, які звернулися до міського голови, надано роз’яснення. Відповідним службам  були дані доручення щодо їх вирішення.