НА ПРИЙОМ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Хтось потребує правового захисту, комусь терміново потрібні гроші на лікування, а хтось не в змозі  вирішити сусідські спори. За вирішенням цих проблем жителі міста Богодухова  звертаються  до міського голови Наталії Іванівни Олексенко, на прийомі, який вона традиційно проводить щопонеділка .

І сьогодні, 10 червня, на прийомі у міського голови побувало  4 особи. Громадянка К. звернулася з приводу ремонту дороги по вулиці  Замісцевій, громадянка С. з питань проведення водопостачання, ще двоє жителів —   з проблемами  приватизації житла . Більшість питань, з якими прийшли громадяни до міського голови   вдалося вирішити на місці, інші ж – взято на контроль щодо термінів і обов’язкового їх виконання.