internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 28

На Богодухівщині відкрито центр «Успішна жінка»

У Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості 10 квітня 2019 року розпочав роботу Центр «Успішна жінка».

Головна мета діяльності Центру «Успішна жінка» — це формування свідомого ставлення жінок до свого майбутнього, активного процесу працевлаштування та пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти, визначення успіху для себе та досягнення його за своїми правилами, виховання шаблону ставлення до сім’ї, родини.

Створення Центру «Успішна жінка» на базі Богодухівської районної філії ХОЦЗ — це новий формат, який розширює простір можливостей для співпраці та діалогу, допомагає жінці відчувати себе впевнено.

До жінок, які завітали на зустріч, звернулися директор Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Н.В.Лещенко. Надія Вікторівна, зокрема, зазначила: «Що відкриття Центру «Успішна жінка» допоможе жінкам Богодухівщини стати впевненішими, краще, ефективно шукати роботу, навчитися, визначати цілі для себе та досягати їх, покращити відносини в родині та з дітьми». Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ О.В. Філіпова, відповідальна за роботу Центру, ознайомила присутніх з роботою Центру, поінформувала про тему зустрічі: «Як стати успішною жінкою» та надала інформацію з  даної теми.

Олена Філіпова зазначила: «Вміти творити самого себе – одна з великих здібностей людини. Хочеться вірити, що діяльність Центру допоможе жінкам Богодухівщини формувати та розвивати свої здібності, у тому числі й потреб особистості в розвитку, самовдосконаленні. Значення цієї потреби надзвичайно велике, адже тільки зовнішніх, хоча б і визначальних, умов недостатньо для реалізації цілей всебічного розвитку людини. Треба, щоб сама людина бажала розвитку, розуміла його необхідність.

Тож, бажаємо відвідувачам Центру «Успішна жінка» довгої та плідної роботи!

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.