302 Found

Found

The document has moved here.

На Богодухівщині відкрито центр «Успішна жінка»

У Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості 10 квітня 2019 року розпочав роботу Центр «Успішна жінка».

Головна мета діяльності Центру «Успішна жінка» — це формування свідомого ставлення жінок до свого майбутнього, активного процесу працевлаштування та пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти, визначення успіху для себе та досягнення його за своїми правилами, виховання шаблону ставлення до сім’ї, родини.

Створення Центру «Успішна жінка» на базі Богодухівської районної філії ХОЦЗ — це новий формат, який розширює простір можливостей для співпраці та діалогу, допомагає жінці відчувати себе впевнено.

До жінок, які завітали на зустріч, звернулися директор Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Н.В.Лещенко. Надія Вікторівна, зокрема, зазначила: «Що відкриття Центру «Успішна жінка» допоможе жінкам Богодухівщини стати впевненішими, краще, ефективно шукати роботу, навчитися, визначати цілі для себе та досягати їх, покращити відносини в родині та з дітьми». Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ О.В. Філіпова, відповідальна за роботу Центру, ознайомила присутніх з роботою Центру, поінформувала про тему зустрічі: «Як стати успішною жінкою» та надала інформацію з  даної теми.

Олена Філіпова зазначила: «Вміти творити самого себе – одна з великих здібностей людини. Хочеться вірити, що діяльність Центру допоможе жінкам Богодухівщини формувати та розвивати свої здібності, у тому числі й потреб особистості в розвитку, самовдосконаленні. Значення цієї потреби надзвичайно велике, адже тільки зовнішніх, хоча б і визначальних, умов недостатньо для реалізації цілей всебічного розвитку людини. Треба, щоб сама людина бажала розвитку, розуміла його необхідність.

Тож, бажаємо відвідувачам Центру «Успішна жінка» довгої та плідної роботи!