internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 31

На Богодухівщині розпочав свою роботу клуб для учнівської молоді – «Школа професій»

        Клуб «Школа професій» – добровільне об’єднання учнів, вчителів та батьків, створене на засадах рівноправності учасників з метою формування в учнівської молоді вміння самовизначитися у виборі професії та підвищення готовності до конкурентоспроможності молодої людини на ринку праці. Це профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, майстер-класи, тренінги та екскурсії.

     Головною метою діяльності Клубу є: виховання сучасного громадянина-патріота української держави, підготовка учнівської молоді до виконання ролі активних громадян, формування громадянських навичок і цінностей, необхідних для ефективної участі у житті громади, формування в учнівської молоді вміння самовизначитися у виборі професії, підвищення готовності до конкурентоспроможності молоді на ринку праці, оволодіння знаннями з основ вибору професії.

Відкриття клубу  розпочалось 30 жовтня 2018 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, де і буде проходити діяльність клубу, із звернень до учнів першого заступника голови  Богодухівської РДА В.В.Зирянової,  директора Богодухівського районної філії Харківського обласного центру зайнятості Н.В.Лещенко, завідувача сектору в справах молоді та спорту Богодухівської РДА Л.В. Клочко, завідувача районного методичного кабінету при відділі освіти Богодухівської РДА О.О. Беспалько та начальника відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ, голови клубу «Школа професій» О.В. Філіпової.

Для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Богодухова (за бажанням) – членів клубу, розпочато роботу клубу з  ознайомлення з Положенням про учнівський клуб Богодухівської районної філії ХОЦЗ «Школа професій», метою і завданнями учнівського клубу та планом роботи на 2018-2019 навчальний рік і обговорено на першій зустрічі значення правильного вибору професії для суспільства і особистості.

Отже, вміти творити самого себе – одна з великих здібностей людини. Проте важливо зайнятись цим вчасно, у дитинстві та юності – коли попереду ще все життя. І тоді життєвий шлях буде таким, який ви оберете для себе, яким ви зробите його самі.

Хочеться вірити, що діяльність клубу допоможе учням формувати та розвивати свої здібності, що активне дозвілля знайде та задовольнить цілий комплекс потреб, у тому числі й потреб особистості в розвитку, самовдосконаленні, що виявляється як її свідоме бажання спеціально впливати на себе певними заняттями. Значення цієї потреби надзвичайно велике, адже тільки зовнішніх, хоча б і визначальних, умов недостатньо для реалізації цілей всебічного розвитку людини. Треба, щоб сама людина бажала розвитку, розуміла його необхідність.

Тож, побажаємо учнівському клубу Богодухівської районної філії ХОЦЗ «Школа професій» довгої та плідної роботи!

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.