На Богодухівщині безробітних інформували про шляхи протидії торгівлі людьми

З метою попередження торгівлі людьми та підвищення обізнаності безробітного населення щодо безпечної міграції та мотивації у працевлаштуванні 26 листопада 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії  Харківського обласного центру зайнятості  відбувся інформаційно-консультаційний семінар для безробітних за участі представників Благодійного фонду «Карітас Харків».

Координатор проекту «Скажи «НІ» торгівлі людьми» Благодійного фонду «Карітас Харків» Ігор Тридуб розповів присутнім про проблеми нелегальної трудової міграції та законних шляхів працевлаштування в межах України і за кордоном. Спікер обговорив з учасниками ризики потрапити у рабство, шляхи уникнення цих небезпек та способи допомоги постраждалим.

Відвідувачі отримали інформаційні брошури з контактами центрів допомоги для осіб, які потрапили у складну ситуацію внаслідок обману, шантажу, шахрайства або погроз та були експлуатовані.

У заході взяли участь 12 осіб.

Захід проходив у формі діалогу та відкритої дискусії.

Присутні отримали відповіді на питання та індивідуальні консультації від фахівця.