buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

МОБІЛЬНИЙ ПРАВОВИЙ ОФІС В БОГОДУХІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

03 червня 2017 року в приміщенні Богодухівської міської ради, Богодухівського району, Харківської області, відповідно до графіка роботи, працював мобільний правовий офіс Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В. о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелицею Д.М. був проведений прийом громадян.

На прийом завітали 2 (два) громадянина з питаннями земельного та цивільного права . Громадяни, які прийшли на прийом отримали кваліфіковану правову допомогу.

Під час спілкування було розповсюджено друковані матеріали «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?