МОБІЛЬНІ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ: ЗРУЧНО, АКТУАЛЬНО, ПОТРІБНО

06 вересня 2018 року фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості спільно з  фахівцем із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели виїзний захід з використанням Мобільного центру зайнятості (палатки) в с.Крисине, Богодухівського району.

Захід був спрямований на інформування населення щодо послуг та можливостей служби зайнятості, а також ознайомлення із правовими засадами щодо легальної зайнятості в Україні та про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом.

Громадяни, які скористались послугами Мобільного центру зайнятості  дізналися про актуальні вакансії, стан ринку праці у регіоні. Також відвідувачам наголосили на необхідності працевлаштування відповідно до вимог чинного законодавства, адже тіньова зайнятість позбавляє працівників соціальних гарантій. Соціальні партнери центру зайнятості ознайомили з інформацією, що потрібно, щоб стати прийомними батьками.

Учні Крисянського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»  ознайомились з інформацією щодо учбових закладів України. Також вони отримали інформацію щодо навчання та перенавчання за сприяння державної служби зайнятості, зокрема, у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ з використанням індивідуальної та неформальної форм навчання. Фахівці служби зайнятості наголошували на перевагах робітничих професій, що мають попит на сучасному ринку праці.

Громадян,  яким за 45 років, інформували з питань отримання ваучерів для здобуття освіти та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Проведення таких заходів планується і в подальшому, оскільки результати роботи мобільного центру зайнятості говорять про актуальність та необхідність цього напрямку у діяльності державної служби зайнятості.