internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 18

МОБІЛЬНІ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ: ЗРУЧНО, АКТУАЛЬНО, ПОТРІБНО

  06 вересня 2018 року фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості спільно з  фахівцем із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели виїзний захід з використанням Мобільного центру зайнятості (палатки) в с.Крисине, Богодухівського району.

Захід був спрямований на інформування населення щодо послуг та можливостей служби зайнятості, а також ознайомлення із правовими засадами щодо легальної зайнятості в Україні та про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом.

Громадяни, які скористались послугами Мобільного центру зайнятості  дізналися про актуальні вакансії, стан ринку праці у регіоні. Також відвідувачам наголосили на необхідності працевлаштування відповідно до вимог чинного законодавства, адже тіньова зайнятість позбавляє працівників соціальних гарантій. Соціальні партнери центру зайнятості ознайомили з інформацією, що потрібно, щоб стати прийомними батьками.

Учні Крисянського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»  ознайомились з інформацією щодо учбових закладів України. Також вони отримали інформацію щодо навчання та перенавчання за сприяння державної служби зайнятості, зокрема, у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ з використанням індивідуальної та неформальної форм навчання. Фахівці служби зайнятості наголошували на перевагах робітничих професій, що мають попит на сучасному ринку праці.

Громадян,  яким за 45 років, інформували з питань отримання ваучерів для здобуття освіти та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Проведення таких заходів планується і в подальшому, оскільки результати роботи мобільного центру зайнятості говорять про актуальність та необхідність цього напрямку у діяльності державної служби зайнятості.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.