internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 33

Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні це також і день ветерана.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

З найкращими побажаннями та поздоровленнями до присутніх звернувся міський голова Микола Вікторович Голуб, висловивши велику подяку за багаторічну плідну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху, відданість справі, захисту інтересів війни і праці та нагородив грамотами зі словами вдячності.

Кожен присутній на святі відчув насолоду від теплих поздоровлень та душевної атмосфери.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.