buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні це також і день ветерана.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

З найкращими побажаннями та поздоровленнями до присутніх звернувся міський голова Микола Вікторович Голуб, висловивши велику подяку за багаторічну плідну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху, відданість справі, захисту інтересів війни і праці та нагородив грамотами зі словами вдячності.

Кожен присутній на святі відчув насолоду від теплих поздоровлень та душевної атмосфери.