internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 40

Митним брокерам презентували Міністерство

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда провів робочу зустріч з митними брокерами.

В обговоренні питань, що порушувалися, також взяли участь: в.о. начальника Харківської митниці Міндоходів Олег Орлов, в.о. заступника начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Грошевий, начальники митних постів регіону.

Під час зустрічі йшлося, насамперед, про організацію роботи, яка б сприяла злагодженій взаємодії новоствореного Міністерства доходів і зборів України з митними брокерами та спільному вирішенню проблемних питань.  

Презентуючи Міністерство, Андрій Роздайбіда запевнив представників брокерських компаній, що між Головним управлінням Міндоходів у Харківській області, на яке покладено розширені повноваження податкової та митної служб, та брокерськими компаніями взаємовідносини будуватимуться виключно на довірі та партнерстві.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.