buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Міський голова привітав із професійним святом працівників автомобілістів

У п’ятницю, 27 жовтня міський голова Микола Голуб  привітав з професійним святом працівників автомобілістів комунальних підприємств міської ради.

Звертаючись до  присутніх ,які зібралися в кабінеті міського голови Микола Вікторович   сказав:

«Шановні працівники автомобільного транспорту! Ваша професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.

Так уже склалося, що без автомобілів зараз неможливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців. Усі ми щодня користуємося транспортом, а виходить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід для нас висловити слова вдячності.

Щиро вітаю з Днем автомобіліста та дорожника всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників та керівництво підприємств, зайнятих автомобільним бізнесом.

Бажаю вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і «зеленої вулиці» на життєвих і автомобільних шляхах!»

Міський голова вручив квіти і грамоти  кращим працівникам  .