buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Міський голова привітав дітлахів зі святом захисту дітей

Сьогодні в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей. Ця дата святкується щорічно 1 червня, а заснована вона була у листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

У цей день влаштовуються розважальні заходи для дітей: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

В Україні це свято було встановлено «…На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна — дітям» та інших громадських організацій…» відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.

З «професійним святом» дітей Богодухова привітав мер міста Микола Голуб

«Вітаю всі  родини з Міжнародним днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб кожна богодухівська дитина була радісною та щасливою.

Дорогі діти! Завжди поважайте своїх батьків, даруйте їм радість та впевненість, зростайте гідними громадянами та несіть добро у цей світ! Нехай здійсняться ваші мрії!

Шановні батьки! Завдання для нас, дорослих – створити кожній дитині гідні умови для повноцінного розвитку, бо від цього залежить їх доля.

Зичу всім   міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, люблячих батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку у колі родин, зі своїми друзями!»