buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Вітання міського голови ветеранам війни в Афганістані та учасникам бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців, учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, вона торкнулась майже кожної української родини. Стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на чужій землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку службу не лише в горах Афганістану, а в інших «гарячих точках»: Чехословаччині, Угорщині, Кубі, В’єтнамі, Єгипті, Іраку.

Ви, шановні друзі, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Від себе особисто та від імені виконавчого комітету Богодухівської міської ради щиро бажаю вам і вашим родинам родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, миру і добра.

Честь вам і слава!

З щирими побажаннями.