internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 25

Вітання міського голови ветеранам війни в Афганістані та учасникам бойових дій на території інших держав


Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців, учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, вона торкнулась майже кожної української родини. Стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на чужій землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку службу не лише в горах Афганістану, а в інших «гарячих точках»: Чехословаччині, Угорщині, Кубі, В’єтнамі, Єгипті, Іраку.

Ви, шановні друзі, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Від себе особисто та від імені виконавчого комітету Богодухівської міської ради щиро бажаю вам і вашим родинам родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, миру і добра.

 

Честь вам і слава!

 

З щирими побажаннями.

Міський голова Микола Голуб

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.