internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 22

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ

Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають — День водія — не тільки ті шофери, хто сидить за кермом. Це офіційне свято всіх працівників дорожньо транспортної галузі в цілому.

Всім нам відомі умовності, що серед водіїв є і професіонали, і аматори. Але, як можна не любити керувати транспортним засобом, коли у тебе під капотом є щось, що покірно змушує все це їхати. І рухатися не тільки з пункту «А» в пункт «Б», але і в інші, не менш привабливі пункти, та ще й кілька пошвидше черепахи. Як можна не бути професіоналом у справі, яку ти любиш? Це просто неможливо! Відповідальність, любов і професіоналізм — це відмінна риса всіх без винятку водіїв, а хто не має її, той і не водій.

Враховуючи масовість цієї цікавої професії, її популярність і привабливість, в далекому 1980-му році, а саме — 1-го жовтня Президія Верховної Ради СРСР видала Указ «Про святкові і пам’ятні дні» № 3018-Х, в якому окрім іншого засновувалося і професійне свято «День автомобіліста», більш відоме в народі, як «День водія». Датою святкування цього професійного свята стала остання неділя жовтня.

Напередодні святкування дня автомобіліста Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості 26 жовтня 2018 року проведено міні-ярмарок вакансій на вакансії водія автотранспортних засобів для таких підприємств: Богодухівської центральної районної лікарні, ТОВ «Богодухівське хлібоприймальне підприємство», КУ Богодухівського дитячого будинку-інтернату, ТОВ «ФГ «Шубське», Забродівської ЗОШ I-II ступенів, ТОВ «Гутянський елеватор».

На сьогодні фактично на кожному підприємстві району є потреба в кадрах. Детально про актуальність вакансій ви можете дізнатися в Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою вул. Моргунова, 7 м. Богодухів або за телефоном (05758)30234.

Колектив Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості приєднується до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язав своє життя з автотранспортом. Бажаємо Вам безпечної дороги, надійної роботи всіх вузлів і агрегатів, а також здоров’я, успіхів у праці та сімейного щастя!

Зі святом автомобіліста!

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.