buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ

Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають — День водія — не тільки ті шофери, хто сидить за кермом. Це офіційне свято всіх працівників дорожньо транспортної галузі в цілому.

Всім нам відомі умовності, що серед водіїв є і професіонали, і аматори. Але, як можна не любити керувати транспортним засобом, коли у тебе під капотом є щось, що покірно змушує все це їхати. І рухатися не тільки з пункту «А» в пункт «Б», але і в інші, не менш привабливі пункти, та ще й кілька пошвидше черепахи. Як можна не бути професіоналом у справі, яку ти любиш? Це просто неможливо! Відповідальність, любов і професіоналізм — це відмінна риса всіх без винятку водіїв, а хто не має її, той і не водій.

Враховуючи масовість цієї цікавої професії, її популярність і привабливість, в далекому 1980-му році, а саме — 1-го жовтня Президія Верховної Ради СРСР видала Указ «Про святкові і пам’ятні дні» № 3018-Х, в якому окрім іншого засновувалося і професійне свято «День автомобіліста», більш відоме в народі, як «День водія». Датою святкування цього професійного свята стала остання неділя жовтня.

Напередодні святкування дня автомобіліста Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості 26 жовтня 2018 року проведено міні-ярмарок вакансій на вакансії водія автотранспортних засобів для таких підприємств: Богодухівської центральної районної лікарні, ТОВ «Богодухівське хлібоприймальне підприємство», КУ Богодухівського дитячого будинку-інтернату, ТОВ «ФГ «Шубське», Забродівської ЗОШ I-II ступенів, ТОВ «Гутянський елеватор».

На сьогодні фактично на кожному підприємстві району є потреба в кадрах. Детально про актуальність вакансій ви можете дізнатися в Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою вул. Моргунова, 7 м. Богодухів або за телефоном (05758)30234.

Колектив Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості приєднується до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язав своє життя з автотранспортом. Бажаємо Вам безпечної дороги, надійної роботи всіх вузлів і агрегатів, а також здоров’я, успіхів у праці та сімейного щастя!

Зі святом автомобіліста!