internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 40

Міндоходів запрошує користувачів Facebook приєднатися до обговорення інвестиційного клімату

У соціальній мережі Facebook відкрито спеціальну сторінку для формування порядку денного панельної дискусії DoingBusinessinUkraine, яка відбудеться 13 червня 2013 року у рамках міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine & Partners- 2013.

Конференція проводитиметься за ініціативи Прем’єр-Міністра України М.Я.Азарова 13-15 червня 2013 року у м.Києві. Метою заходу є подальший  розвиток діалогу між владою та бізнесом,  об’єднання зусиль для пошуку шляхів взаємоприйнятного співробітництва та подолання шляхів негативного впливу глобальної економічної кризи.

Під час дискусії Doing Business in Ukraine, якою буде розпочато конференцію, топ-менеджери провідних українських та іноземних корпорацій,  керівники бізнес-асоціацій, провідні українські та міжнародні експерти обговорюватимуть шляхи підвищення інвестиційної привабливості України.  До дискусії також приєднається Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

«Проводячи дискусію, ми прагнемо почути від інвесторів очікування щодо дій уряду у напрямі покращення інвестиційного клімату. Разом з усіма учасниками ми розраховуємо спільними зусиллями визначити кроки у податковій та митній сферах, які дозволять підвищити привабливість України як  конкурентоспроможного майданчика для залучення інвестицій.  Я розраховую на фаховий, відкритий і, головне, продуктивний діалог. Для нас важливо почути  очікування та думки інвесторів, навіть, якщо вони  не завжди співпадають з позицією уряду. Як відомо, саме у суперечці народжується істина»,  — підкреслив  Міністр.

Разом з бізнесменами-практиками на тему інвестиційного клімату дискутуватимуть спеціально запрошені міжнародні експерти та бізнесмени – практики з Польщі, Ізраїлю, Туреччини:

- Яцек Пєхота, президент Польсько-української торгівельної палати;

- Ейтан Вертхаймер, засновник Iscar – Stef Wertheimer & family, провідної ізраїльської компанії, що спеціалізується на випуску обладнання;

- Хюсню Озегін -  відомий турецький мільярдер та інвестор, власник найбільшої інвестиційної компанії Туреччини Fiba Holding.

Модератором «Doing Business in Ukraine» виступитьЭндрюКузіч, директор з розвитку бізнесу PwC Україна.

Користувачі мережі Facebook можуть вже зараз поставити учасникам питання до обговорення, а також висловити своє бачення щодо предмету дискусії за посиланням:

http://www.facebook.com/DoingBusinessInUkraine?fref=ts

Найбільш цікаві пости та запитання будуть озвучені під час дискусії. Окрім цього, саме на Facebook-сторінці напередодні та під час заходу будуть представлені ексклюзивні матеріали і коментарі учасників та гостей заходу.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.