Міндоходів України розпочало боротьбу з реалізацією фальсифікованих лікарських засобів

З метою захисту вітчизняного ринку від неякісних і фальсифікованих лікарських засобів та недопущення ввезення в Україну лікарських засобів і виробів медичного призначення з порушенням митного законодавства, Міндоходів України уповноважив митні управління активізувати заходи, спрямовані на:

- недопущення незаконного ввезення лікарських засобів і виробів медичного призначення;

- контроль зовнішньоекономічних операцій, пов’язаних із ввезенням в Україну лікарських засобів і виробів медичного призначення;

- здійснення аналітично-пошукової роботи, спрямованої на виявлення і протидію незаконному ввезенню в Україну лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Тепер митні управління зосередять особливу увагу ще й на виявленні та припиненні фактів незаконного переміщення лікарських засобів громадянами, а також у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.