internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 47

Міндоходів попереджає: власників РРО, які не перейшли з 1.07.2013 року на електронну форму звітност,і чекає нарахування щоденних штрафних санкцій

З 1 липня 2013 року вступають в силу норми закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Норми законодавства змінюють старий порядок подання звітності власниками РРО, розроблений Національним банком України по дротових і бездротових каналах зв’язку. Начальник відділу моніторингу грошових операцій Головного управління Міністерства доходів і зборів в Дніпропетровській області Артем Тамльонов провів брифінг, на якому повідомив, що у власників РРО, що не відповідають новим вимогам законодавства, є трохи більше місяця привести у відповідність із законодавчими нормами реєстратори розрахункових операцій.

За словами Андрія Томльонова для суб’єктів господарювання існує два способи виконання вимог законодавства: це придбання РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми. Або доопрацювання існуючих РРО та приєднання до неї відповідних модемів для передачі звітної інформації. Подача звітності за формою ЗВР-1 на паперових носіях до 15-го числа кожного місяця залишається для тих видів діяльності, де проводяться розрахункові операції без застосування РРО.

З сертифікованими моделями реєстраторів розрахункових операцій можна ознайомитись в сервісних центрах або на Інтернет сайті Міндоходів minrd.gov.ua.

Начальник відділу моніторингу грошових операцій ГУ Міндоходів в Дніпропетровській області наприкінці брифінгу повідомив, що подача звітності власниками РРО в електронному вигляді дозволить співробітникам Міністерства доходів отримати чіткі контрольні механізми, які в перспективі, запобігають можливість спотворення або знищення даних про проведення розрахункових операцій та забезпечать можливість прямої ідентифікації зазначеного реєстратора та стрічки РРО. У той же час до власників РРО не перейшли з 1 липня 2013 року на електронну форму звітності будуть застосовані штрафні санкції.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.