buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Ми вдячні подвигу всіх, хто першим вийшов у смертельну радіацію

За традицією, в цей день у Богодухові проходять  пам’ятні урочисті заходи, а також богослужіння. Ось і сьогодні,  біля Пам’ятника жертвам чорнобильської катастрофи, яка  сталася 26 квітня 1986 року, зібралося чимало людей, щоб вшанувати пам’ять загиблих ліквідаторів та всіх постраждалих  у цій найбільшій у ХХ столітті радіаційній аварії.

З нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС на Богодухівщині відбулася низка пам’ятних заходів
26 квітня очільники району В.А.Шаров, С.Ф.Панов, Богодухівський міський голова М.В.Голуб, депутати обласної ради О.В.Львова та М.Б.Пушкарь  взяли участь у заходах та відвідали  тематичний концерт, що відбувався у центрі дитячої та юнацької творчості.
На початку заходу керівники привітали голову районної організації ветеранів України Омеляненка  Івана Сергійовича із ювілеєм, подякували за багаторічну громадську роботу та побажали довгих років життя.
По закінченню вшанування героїв Чорнобилю  відбулося  покладання  квітів до пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля».