buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Мер привітав з Днем Національної поліції

«Принциповість поліції у забезпеченні правопорядку змушує громадян поважати закон і дотримуватися порядку.»- про це Богодухівський міський голова Микола Голуб сказав під час    святкування Дня Національної поліції на засіданні в районному відділі поліції. -«Перед новою поліцією ставилося завдання не лише змінити бренд, а й утілити в життя нову філософію роботи правоохоронців. За цей рік українські правоохоронці  довели, що можуть працювати зовсім за іншими стандартами. І їх робота нині – якісно інша. Сьогодні українці чи не найбільше довіряють саме новій поліції», – зазначив мер  та вручив квіти жінкам-поліціантам.