Медичних працівників Богодухівщини привітали з професійним святом

14 червня у Богодухівському будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника. Богодухівський міський голова Микола Голуб відзначив вагомий внесок богодухівських медиків у справу збереження здоров’я населення, подякував медичним працівникам за високий професіоналізм, людяність і милосердя. За вагомі професійні здобутки, надання якісної висококваліфікованої медичної допомоги та активну громадянську позицію 30 медичних працівників було нагороджено грамотами, подяками Богодухівської міської ради та вручено цінні подарунки.

До урочистих привітань також приєдналися: народний депутат України Олександр Біловол, депутат Харківської обласної ради Тетяна Біловол, депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар, голова Богодухівської районної ради Сергій Панов, голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Шаров, головний лікар КУОЗ «Центральна районна лікарня» Микола Грищенко, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталій Прошутя та голова райкому профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Петриніна.

Музичним подарунком медикам став концерт у виконанні Народної артистки України Катерини Бужинської та аматорів Богодухівщини.