internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 29

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ОТРИМАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ ЗА ВАУЧЕРОМ

Безкоштовна освіта? Це можливо!

       Навчання упродовж життя. Чи потрібно навчатися в дорослому віці? Як це може позначитися на особистості людини? Який внесок у розвиток професії може зробити здобутий фах? Кому це потрібно? Ці питання хвилюють багатьох громадян Богодухівщини.

17 січня 2019 року начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Філіпова Олена Володимирівна відвідала КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради», де обговорила та  роз’яснила інформацію щодо Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Відповідно до законодавства, служба зайнятості має можливість на підставі ваучера здійснювати  перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

Філіпова О.В. розповіла про особливості такого напрямку:

- Право на навчання за кошти держави на підставі ваучера надається особам, які одночасно задовольняють таким критеріям: старше 45 років;  до досягнення пенсійного віку;  страховий стаж становить не менше 15 років;мають професійно-технічну або вищу освітуне проходили протягом останніх 3 років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття; не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні. Також мають право на навчання  звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”; звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа інвалідів до отримання права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”; внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Також Олена Володимирівна розповіла, які кроки має зробити  людина, щоб отримати ваучер:

КРОК 1. Обрати професію чи спеціальність, форму і місце навчання.

КРОК 2. Зібрати необхідні документи.

КРОК 3. Звернутися до центру зайнятості із заявою та документами.

КРОК 4. Отримати повідомлення від центру зайнятості про прийняте щодо видачі ваучера рішення.

Термін прийняття рішення – не пізніше ніж на 8-ий робочий день з дня подання документів.

Термін інформування заявника – протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення.

КРОК 5. Протягом 5 робочих днів з дня надходження повідомлення отримати ваучер у центрі зайнятості.

Якщо особа з поважних причин, підтверджених документально, не може звернутися у зазначений строк, він може бути продовжений на відповідний період.

КРОК 6. Протягом 90 днів після видачі ваучера укласти договір про навчання з навчальним закладом.

 

           Які потрібно надати документи  для отримання ваучера?

Передусім, потрібна   заява (подається до центру зайнятості особисто). А також: паспорт; трудова книжка (чи копія, засвідчена роботодавцем) або її дублікат.У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, а також виконання роботи не на умовах трудового договору особою подається довідка, видана за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості такої особи.

Для підтвердження страхового стажу за період військової служби подається довідка військового комісаріату, в якому особа перебуває на обліку, або військової частини (військового навчального закладу, установи тощо), де особа проходила службу (за наявності). Також необхідно подати  документ про професійно-технічну чи вищу освіту або його дублікат;реєстраційний номер облікової картки платника податків. Звільнені зі служби особи подають також копію витягу з наказу про звільнення військовослужбовця з військової служби та інші документи, які підтверджують підставу звільнення. Звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО з числа інвалідів подають також копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності – індивідуальну програму реабілітації. Внутрішньо переміщені особи подають також довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

 

 

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.