internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 37

Малює художник картину рожевими фарбами мрій

   21 лютого 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання учнівського клубу «Школа професій». Тема засідання – «Малює художник картину рожевими фарбами мрій» (професія- художник) — зустріч – інтерв’ю з місцевим художником.

      Розпочала засідання голова клубу «Школа професій» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із планом роботи клубу, темою засідання.

      На зустріч був запрошений  місцевій художник Володимир Малий, переселенець із Донецької області, який розповів про професію художника та навчав учнів – членів клубу, як «створити» малюнок та як образно мислити для цього, якими матеріалами користуватись.

     Художник — це творча професія. В рамках даної професії можна виділити декілька спеціалізацій: художник-ілюстратор, художник-графік, художник-карикатурист, художник-копіїст, художник мініатюрного живопису, художник-модельєр, художник-реставратор та інші. Спеціаліст цієї професії може працювати в приватних студіях, художніх майстеренях, видавництвах книг, газет і журналів, виставковому і рекламному бізнесі, салонах моди, а також здійснювати викладацьку діяльність у спеціальних навчальних закладах.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.