internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 39

Майже 32,5 мільйони гривень сплатили платники Богодухівського району до бюджетів усіх рівнів

Із цієї суми до Державного бюджету за перший квартал 2013 року платники податків Богодухівщини  спрямували 23,9 мільйона гривень, що більше планового показника на 6,4 відсотка. Про це повідомила начальник ДПІ у Богодухівського району Наталія Салигіна під час чергової прес-конференції з представниками ЗМІ.

Зокрема, сплачено податку на прибуток у сумі майже 0,8 мільйона гривень, понадпланово надійшло 11,7 відсотка, надходження від податку на додану вартість склали 1,6 мільйони гривень, темп росту становить  100,7  відсотки.

До місцевих бюджетів за два місяці надійшло майже 9,6 мільйонів гривень,  виконання розрахункової бази забезпечено на 107,6 відсотка.

Окрім поточної сплати податків, за три місяці поточного року відбулося скорочення податкового боргу до Держбюджету на 3 мільйона гривень. Для ліквідації податкової заборгованості податківці Богодухівського району застосовують різноманітні заходи, зокрема, проведення виконавчих дій. Так, з початку року до державної виконавчої служби направлено 6 обмежень щодо виїзду боржників за кордон, загальний борг яких становить понад 129 тисяч  гривень.

 Поряд із забезпеченням контролю над бюджетними надходженнями податківці приділяють максимум уваги до впровадження нових форматів обслуговування платників податків. Зокрема, під час проведення кампанії з декларування доходів громадян ми не тільки забезпечуємо належний, зручний прийом декларацій на місцях, але й популяризуємо новий сервіс – електронне декларування. Із 344 декларацій про майновий стан і доходи громадян, які вже надійшли до податкової інспекції, 10 надіслані в електронному вигляді. Мешканці Богодухівського району задекларували доходів на загальну суму 4,2 мільйона гривень,у результаті сплати яких до місцевого бюджету додатково надійде 279,3 тисяч гривень – наголосила Наталія Салигіна.

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.