Майбутні кухарі та кондитери завітали до служби зайнятості

31 жовтня 2019 року до Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості завітали студенти – випускники 2020 року Богодухівського професійного аграрного ліцею, які закінчують навчання за професією «Кухар; кондитер (3-го розряду)». Мета заходу полягала в максимальному донесенні до молоді спектра послуг, які надає служба зайнятості.

Олена Філіпова, начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ провела екскурсію по центру зайнятості. Ознайомила учасників заходу з основними послугами служби зайнятості, з особливостями працевлаштування молоді в сучасних умовах, а також розповіла про подолання перешкод, які виникають при працевлаштуванні випусників.

Студенти отримали корисні поради щодо  написання резюме та підготовки до співбесіди з роботодавцем при влаштуванні на роботу. Також студентам цікаво було дізнатися про затребуваність обраної професії на сучасному ринку праці міста, рівень зарплати та вимоги до працівників даної сфери діяльності та отримати компетентну відповідь на запитання, які виникали у них під час екскурсії по центру зайнятості.

Довідково: станом на 31 жовтня 2019 року до Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості роботодавцями заявлено 2 вакансії за професією «кухар».