internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 73

«ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ ПРАВА ЛЮДИНИ»

СЕМІНАР ДЛЯ УЧНІВ

«ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ ПРАВА ЛЮДИНИ»

       В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 01 грудня 2016 року заступник начальника відділу надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В. за участі в.о. начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз М.В. провели для учнів 10-х та 11-х класів Богодухівського ліцею № 3 урок «Легальна зайнятість права людини». Мета якого – розкриття переваг легального працевлаштування та ознайомлення учнів з видами правових послуг.

На захід завітали перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В.В., директор Богодухівського районного центру зайнятості Лещенко Н.В., директор Богодухівського ліцею № 3    РубанікО.В.

Заступник начальника віддіду  надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В. зосередила увагу на роз’ясненні та практичному застосуванні законодавства України, що регулює питання легалізації найманої праці, працевлаштування на роботу та звільнення з роботи. Також було обговорено найпоширеніші питання законодавства про працю.

В.о. начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз М.В. ознайомив присутніх щодо видів правових послуг, зокрема: захист, здійснення  представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Для надання правової допомоги залучаються кваліфіковані юристи, адвокати, органи місцевого самоврядування та органи державної влади.

Семінар на дану тематику викликав інтерес у учнів та вчителів. Сторони соціального діалогу провели цікаву бесіду, в результаті якої на всі задані питання надано вичерпні відповіді.

Крім того, зазначено, що отримати юридичну консультацію та правову допомогу можна в будь – який зручний час для громадян, шляхом відвідування  Богодухівського районного центру зайнятості та Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Працюйте легально!

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.