internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 96

КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА ТЕМОЮ: «СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ТА НА РОБОЧОМУ МІСЦІ ЗА ПІДХОДОМ КЕЙС — МЕНЕДЖМЕНТ»

     Одним із основних принципів, якими Богодухівський районний центр зайнятості керується у своїй роботі є принцип партнерства. 30 січня 2018 року центром зайнятості був проведений круглий стіл: «Соціальний супровід зареєстрованих безробітних при працевлаштуванні та на  робочому місці за підходом  кейс — менеджмент». Мета заходу – координація спільних зусиль соціальних партнерів у сфері надання соціальних послуг соціально вразливим категоріям громадян.

Учасниками заходу стали представники центру зайнятості, організації — надавачі соціальних послуг, в тому числі недержавні, які надають соціальні послуги або представляють інтереси вразливих груп населення та жінок, а саме: Богодухівська міська рада, управління соціального захисту населення Богодухівської РДА, Богодухівський районний відділ з питань пробації, Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, відокремлений підрозділ громадської організації «Спілка ветеранів АТО», Богодухівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль Богодухівщини».

Засідання відкрила директор Богодухівського районного центру зайнятості Надія Лещенко, яка розповіла, що починаючи з січня 2018 року службою зайнятості запроваджено процедуру соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці за підходом кейс-менеджмент. У 2017 році  в рамках проекту Програми розвитку ООН «Підтримка реформ соціального сектору в Україні» було проведено успішну апробацію нових підходів сприяння зайнятості населення.

Олена Філіпова заступник начальника відділу надання соціальних послуг Богодухівського РЦЗ   детально зупинилася на понятті «кейс-менеджмент» -   підходу, який передбачає оцінку ситуації і потреб клієнта, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення, моніторинг та оцінювання результатів роботи. Акцентувала увагу присутніх, що виявлення та спільне подолання соціальних перешкод буде сприяти поверненню найуразливіших верств населення на ринок праці.

Основним завданням кейс-менеджменту є забезпечення підтримки і надання допомоги безробітним, які відносяться до вразливих на ринку праці груп населення, в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності шляхом: розвитку необхідних навичок пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці, сприяння доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг, координації залучених послуг.

Під час проведення круглого столу  були заплановані подальші шляхи співпраці, цікавим досвідом  проведення кейс менеджменту поділився в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелиця Д.М. Дмитро Миколайович висловив щиру подяку за участь у заході, надію на те, що співпраця та партнерство успішно триватимуть і надалі, як із  постійними соціальними  партнерами, так і з новими, адже до широкого кола наших партнерів долучились громадські організації.

Позитивна та дружня атмосфера сприяла плідному спілкуванню, сподіваємось,  що нові підходи у співпраці сприятимуть поверненню на ринок праці вразливих верств населення.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.