internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 34

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ : «СПІВПРАЦЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ З СИСТЕМОЮ БВПД».

07 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «#Я_маю_право!» в приміщенні КЗ «Богодухівської ЗОШ I-III ступенів» № 2, Богодухівської районної ради, Харківської області проведено круглий стіл на тему: «Співпраця закладів освіти з системою БВПД». У заході взяли участь директор Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях Бородавка А.І., директор Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Трошечко В.В., В.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелиця Д.М., директор КЗ «Богодухівської ЗОШ I-III ступенів» №2 Ємельяненко Т.М. а також інші працівники системи БВПД та колектив навчального закладу .

«Одним із важливих напрямів у діяльності системи безоплатної правової допомоги є проведення широкої правопросвітницької роботи з питань інформування громадян про їх права, механізми їх реалізації та захисту.

Реалізуючи цю функцію працівники Регіональних та місцевих центрів, бюро правової допомоги значну увагу приділяють підвищенню рівня правової освіти учнівської , студентської молоді, педагогічних працівників, батьків. Правова освіти має бути системним процесом і в такій діяльності необхідна підтримка представників освітньої галузі і спільна робота у даному напрямі», — зазначив Анатолій Бородавка відкриваючи захід.

Захід мав на меті встановити комунікативні зв’язки між працівниками системи правової допомоги та освітянами, презентувати підходи до удосконалення надання безоплатної правової допомоги; напрями співпраці на виконання норм Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»; презентувати новий етап у забезпеченні безоплатної правової допомоги для населення, пов’язаний із розширенням представництва їхніх інтересів.

Директор Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Трошечко розповіла учасникам заходу про шляхи оптимізації надання безоплатної правової допомоги та правопросвітництва: проблеми, завдання та перспективи.

Розкрила напрями діяльності Сумського місцевого центру з надання БВПД, висвітлила роботу щодо надання первинної та вторинної допомоги мешканцям

міста Суми, розповіла про питання, з якими найчастіше звертаються громадяни тощо.

Про діяльність Богодухівського місцевого центру та шляхи співпраці з освітніми закладами поінформував присутніх В.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Перепелиця.

«Враховуючи законодавчі новації, які торкнулися системи освіти, для нас дуже важливою є співпраця з Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який стане для нас надійним порадником у вирішенні актуальних правових питань для працівників освітньої галузі» — наголосила Тамара Ємельяненко.

Захід подібного формату став ще одним із кроків до наближення правової допомоги до жителів міста Богодухова та Богодухівського району, зокрема, для педагогічних працівників, батьків, учнів навчальних закладів міста, району та дозволить у подальшому забезпечити належні комунікативні зв’язки під час проведення правопросвітництва у місті Богодухові та Богодухівському районі.

Під час спілкування було розповсюджено друковані матеріали правового характеру та буклети «#Я_МАЮ_ПРАВО!».

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.