internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 43

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ : «СПІВПРАЦЯ ОРГАНІВ ПРОБАЦІЇ З СИСТЕМОЮ БВПД».

 
 07 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «#Я_маю_право!» в приміщенні Богодухівського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено круглий стіл на тему: «Співпраця органів пробації з системою БВПД».
У заході взяли участь директор Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях Бородавка А.І., в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелиця Д.М., керівник Богодухівського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Скляров Д.М., заступник начальника відділу Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В., підоблікові а також інші працівники системи БВПД та органу пробації .
Анатолій Бородавка та Дмитро Перепелиця наголосили на важливості проведення спільних заходів по налагодженню взаємодії між органами БВПД та пробації щодо надання якісної правової допомоги громадянам, які перебувають на обліку. Розповіли присутнім про діяльність системи БВПД Харківщини та про власне бачення майбутньої співпраці.
Олена Філіпова ознайомила присутніх про результати співпраці служби зайнятості з органами пробації, поінформувала підоблікових про послуги служби зайнятості, працевлаштування, проходження навчання в ХЦ ПТО ЦЗ та участі у громадських роботах, роботах тимчасового характеру.
Дмитро Скляров поінформував присутніх про свої завдання та повноваження а також про практичну реалізацію механізму пробації в Україні. Навели законодавства, що регулює дане питання, передбачають такі види пробації як досудову, наглядову та пенітенціарну. Значну увагу було звернено на започаткований в Україні інститут досудової пробації, яка полягає у підготовці органами пробації та поданні до суду досудової доповіді стосовно обвинуваченого з метою прийняття рішення про міру його відповідальності.
Сторони обмінялися думками щодо форм, напрямів та методів співпраці при наданні громадянам безоплатної правової допомоги, своєчасному та повному інформуванні обвинувачених, засуджених та їх родичів під час реалізації як досудової так і наглядової пробації. Досягнуто робочих домовленостей щодо участі у спільних інформаційно-просвітницьких заходах.
Проведений захід став черговим етапом співпраці відомств у реалізації спільних заходів з розширення можливості доступу громадян до безоплатної правової допомоги а також поширення правової просвіти населення.
Під час спілкування було розповсюджено друковані матеріали правового характеру та буклети «#Я_МАЮ_ПРАВО!».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.