internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 21

«Крадія лісу засуджено»

      

         Богодухівським районним судом винесено вирок відносно особи яка  перебуваючи в лісосмузі поблизу с. Семенів Яр, Богодухівського району, Харківської області, яка є державною власністю в особі Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області, в порушення вимог      ст. ст. 4, 69 Лісового кодексу України, не маючи спеціального документу для використання лісових ресурсів лісорубного або лісового квитка, тим самим не маючи права здійснювати порубку дерев державної форми власності, завідомо розуміючи протиправність своїх дій,  за допомогою бензопили спиляла  16 дерев дубу на загальну суму 20207 грн.

Вироком суду особу визнано винною та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 5100 грн. Також, у повному обсязі задоволено позовну заяву прокурора про стягнення збитків заподіяних природному середовищу у розмірі 20207 грн.

 

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури                                              О.Кушнаренко

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.