Богодухівська міська рада

Харківська область

Вітаємо на офіційному сайті Богодухівської міської територіальної громади

Відкритість і прозорість дій влади  - запорука сталого розвитку, ефективної співпраці, демократичних відносин та взаєморозуміння із громадою. Рівень гласності і публічності є провідним критерієм демократичності влади.

Тому ми інформуємо громадян про важливі зміни у житті Богодухівської територіальної громади. Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст, читайте, переглядайте, беріть активну участь в громадських обговореннях, ініціюйте створення проектів, пропонуйте вирішення питань життєдіяльності громади. Ми готові вислухати Вашу думку та будемо раді співпраці.

Лише спільними зусиллями ми досягнемо успіху!