buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

КОНКУРС МАЛЮНКІВ “МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ”

Упродовж листопада – грудня 2016 року Богодухівський районний центр зайнятості, за підтримки відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації, проводив конкурс малюнків «Професія моєї мрії» для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів і фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти намалювали про свої майбутні професії.

На огляд було представлено більше 100 малюнків з 11 загальноосвітніх навчальних закладів району. Роботи школярів, як і їхні мрії – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та актрисами, бібліотекарями, будівельниками, вихователями, юристами, фотографами, поліцейськими, трактористами, військовими, швачками, слюсарями-ремонтниками, а також кухарями, перукарями, учителями та художниками.

Роботи оцінювала спеціально створена комісія в складі першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової В.В., директора Богодухівського районного центру зайнятості Лещенко Н.В., начальника відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І.О., завідувача сектору у справах молоді та спорту Богодухівської районної державної адміністрації Клочко Л.В., завідувача сектору культури Богодухівської районної державної адміністрації Волошко А.М., заступника начальника відділу надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості Філіпової О.В., яка визначила переможців.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – стало метою проведення конкурсу, і ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього. Активна участь у даному заході такої кількості дітей стала підтвердженням небайдужості молодого покоління до власної долі, до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.

Всі переможці отримають грамоти та подяки від Богодухівського районного центру зайнятості