buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Кому треба повторно подати документи на субсидію? Роз’яснення щодо нової програми

У зв’язку з нововведеннями близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням державної допомоги.

З 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій. Зміни спрямовані на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії, – її отримали.

Якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні і окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер  це відбуватиметься двічі на рік – у травні і жовтні.

Переважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, — загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів — як і раніше, державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

Повторно — заяву і декларацію - потрібно буде подати:

- орендарям житла;

- внутрішньо переміщеним особам;

- тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих у помешканні осіб;

- тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші за мінімальну заробітну плату;

- тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;

- тим сім’ям, які саном на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го.