Кар’єра і сім’я: три способи поєднати непоєднуване

11 лютого 2020 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Кар’єра і сім’я: три способи поєднати непоєднуване».

Провела засідання відповідальна за роботу Центру «Успішна жінка» Філіпова Олена Володимирівна. Вона ознайомила присутніх із темою засідання Центру та розповіла найважливіші правила, які допоможуть реалізуватися і в кар’єрі, і в роботі, а саме: правильно використовувати час, перемикати думки про роботу за дверима, коли «переступаєте» поріг будинку, розподілити повноваження домашньої роботи між членами сім’ї та інше.

Олена Володимирівна зазначила: «Сучасна жінка може успішно реалізуватися в обох сферах і бути при цьому щасливою. Доведеться лише дечого навчитися».