internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 44

Аграрії Харківщини, зі святом!

Найбільшим багатством нашої країни завжди була земля, а ті, хто її обробляє, незмінно мали велику пошану. Адже тільки сильні, працелюбні, мудрі люди здатні грамотно доглянути поле та виплекати щедрий врожай. Навіть сьогодні, у вік розумних технологій, сільськогосподарська праця залишається однією з найтяжчих. Дозвольте подякувати вам за неї, наші добрі годувальники! Спасибі за мозолі на ваших долонях, за недоспані ночі, за кожне вирощене зернятко!

Геніальна Ліна Костенко влучно описала біду нашого часу: «Все менше рук, що вміють сіять хліб. Все більше рук, що тягнуть все у пельку…». Щиро вірю, що лихі часи минуть. І що працьовитих і чесних рук – ваших рук – стане більше! Сприятливої вам погоди, легкої праці та багатих урожаїв!

Нехай родючий український чорнозем заряджає вас своєю енергією, дає життєву силу. Будьте здорові та щасливо господарюйте на своїй землі!

    Олексій Красов, народний депутат України

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.