ІНТЕРАКТИВНИЙ ЗАХІД «В МАЙБУТНЄ ДО ПРОФЕСІЙ»

28 травня 2019 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ було організовано і проведено інтерактивний захід для молоді (змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий тощо) «В майбутнє до професій» для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в Комунальному закладі «Богодухівський спеціальний  навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради.

Під час заходу діти були ознайомлені з формулою вибору професії, вірними кроками вибору та класифікацією професій, також проведені профорієнтаційні ігри, конкурси та вікторини. В рамках заходу були проведені такі ігри: «Назви професію», «Де я був?», «Хто що робить», «Назви за описом» , «Пантоміма» та інші.

Захід був проведений у дружній атмосфері, де всі учасники процесу отримали багато позитивних емоцій та вражень від спілкування один з одним.