buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

«ІНТЕГРАЦІЯ ВПО У НАШУ ГРОМАДУ : ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

ЗБОРИ ГРОМАДИ У РАМКАХ КАМПАНІЇ

25 жовтня 2017 року у читальній залі центральної Богодухівської бібліотеки працівниками Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом представниками Українського Фонду Соціальних Інвестицій організовано та проведено збори громади “Як ми РАЗОМ можемо ЗРОБИТИ нашу громаду ЗАМОЖНОЮ?” у форматі “Світове кафе”.

Захід відбувся у рамках кампанії “Інтеграція ВПО у нашу громаду: виклики і перспективи”.

На зборах обговорили спільне бачення, ідентифікації наявних ресурсів та планування дій, які члени громади можуть зробити вже зараз, щоб досягти спільного бачення використовуючи та розвиваючи наявні та залучаючи необхідні ресурси для розвитку громади.

До участі у заході було запрошено колег з Охтирського та Первомайського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги , представників органів місцевого самоврядування (ОМС) та державних інституцій, внутрішньо-переміщені особи, місцеві активісти для оцінки ресурсів у громаді та визначення стратегічних напрямків подальшого розвитку.