internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 14

Інформує прокуратура

Вироком Богодухівського районного суду Харківської області від 26.12.2019 визнано винним керівника одного з комунальних підприємства району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олексій Кушнаренко, винну особу засуджено до покарання у виді штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів громадян, що становить 5100 грн.

В ході проведення досудового розслідування встановлено, що директор підприємства, всупереч інтересам служби перерахував грошові кошти на загальну суму 211570 грн. при наступних обставинах.

Так, на початку травня 2018 року, в порушення принципів здійснення закупівель, а саме принципу максимальної економії та ефективності, в Інтернет мережі знайшов оголошення про продаж екскаватора, загальною вартістю 423141 грн.  товариством  з обмеженою відповідальністю  «Автокуб». Після чого, не перевіривши достовірність вказаної інформації, без попереднього огляду товару, який продається, діючи як директор підприємства,  заключив договір поставки екскаватора та провів попередню оплату в розмірі 50% його вартості. Однак, в подальшому стало відомо, що вищевказане товариство відсутнє за місцем юридичної адреси та є фіктивним.

  Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.