internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 30

Інформує прокуратура

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області постійно забезпечується участь прокурора у розгляді справ судом при провадженні у справах про адміністративні правопорушення, передбаченими статтями 172-4-172-9172-9-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі КУпАП).

Так, у квітні 2020 року органами Національної поліції України стосовно депутата VII скликання Куп’єваської сільської ради Богодухівського району Харківської області складено два протоколи про вчинення ним адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за вчинення яких, передбачена ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Встановлено, що депутат, являючись суб’єктом відповідальності за правопорушення пов’язані з корупцією та будучи суб’єктом декларування, несвоєчасно подав без поважних причин дві щорічні декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим вчинив адміністративні правопорушення, пов’язане з корупцією.

Богодухівський районний суд Харківської області підтримав позицію прокуратури та визнав депутата винним у вчиненні вказаних адміністративних правопорушень. На правопорушника накладено стягнення у виді штрафу у розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1020 гривень. Наразі рішення суду вступило в законну силу.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.