internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 12

Інформує прокуратура

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури в ході представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді з в судовому порядку стягнуто на користь держави в особі Богодухівської міської ради безпідставно збережені кошти у сумі 94 874,19  грн. за незаконне використання земельної ділянки.

Так, до відділу місцевої прокуратури з Богодухівської міської ради надійшов лист про вжиття заходів представницького характеру в інтересах міської ради, оскільки остання позбавлена можливості самостійно звернутися до суду для захисту соціальних інтересів громади, а саме стягнення з приватного підприємця безпідставно збережених коштів у сумі 94 874,19  грн. за незаконне використання в період часу з 2016 по 2018 роки земельною ділянкою, площею 0,6044 га без документів, що посвідчують право власності чи право користування земельною ділянкою.

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури опрацьовано матеріали надані міською радою та до Богодухівського районного суду Харківської області подано позовну заяву про стягнення на користь держави в особі Богодухівської міської ради безпідставно збережених коштів у сумі 94 874,19  грн. за незаконне використання земельної ділянки, яка судом задоволена.

Відповідач не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції оскаржив його до Харківського апеляційного суду, яким апеляційну скаргу залишено без задоволення, рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Наразі на майно та грошові кошти винної особи накладено арешти, вживаються заходи щодо примусового стягнення коштів.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.