internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 4

Інформує прокуратура

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури в ході представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді з в судовому порядку повернуто у власність територіальної громади земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 4,72 га.

Так, до відділу місцевої прокуратури з Павлівської сільської ради Богодухівського району Харківської області надійшов лист про вжиття заходів представницького характеру в інтересах сільської ради, оскільки остання позбавлена можливості самостійно звернутися до суду для захисту соціальних інтересів громади, а саме визнання спадщини відумерлою на земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 4,72 га.

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури опрацьовано матеріали надані сільрадою та до Богодухівського районного суду Харківської області подано позовну заяву про визнання спадщини, яка залишилася від померлої жительки сільської ради, яка складається із земельної ділянки, загальною площею 4,72 га, та розташована на території Павлівської сільської ради Богодухівського району Харківської області.

Наразі позовна заява судом задоволена, земельна ділянка передана у розпорядження Павлівської сільської ради Богодухівського району Харківської області.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.